Co to jest zakład na bonus w kasynie

Strategia gier hazardowych ma na celu przyciągnięcie graczy w jak największym stopniu. Dotyczy to również gier online. Ponadto należy zadbać o to, aby gracz pozostał w kasynie jak najdłużej. W tym celu stosuje się system bonusów i zakładów. Na pytanie, co to jest Viger, odpowiedź jest prosta – jest to stała liczba zakładów, które należy wykonać w kasynie, aby zakwalifikować się do otrzymania już naliczonych bonusów.

Jak obracać bonusami?

Ilość bonusów w kasynie wygląda imponująco, ale nie są one przyznawane automatycznie. Trzeba je obstawić. Dlatego początkujący gracz powinien wiedzieć, czym jest zakład w kasynie. Zasada jest taka, że każde kasyno ustala dla każdego rodzaju bonusu pewien współczynnik, czyli ile zakładów trzeba wykonać, aby otrzymać bonus. Każdy zakład musi mieć taką samą wielkość jak sam bonus.

Zakład można zapisać w następujący sposób: 20×, 40×, 50×, 60×, gdzie liczba jest wymaganym współczynnikiem do postawienia bonusu. Na przykład, najczęściej spotykany zakład 40× oznacza, co następuje:

 • Aby postawić bonus w wysokości 1 000 PLN, należy obstawić 40 zakładów o wartości 1 000 PLN, a dopiero potem można przystąpić do odbioru bonusu.

Rodzaje zakładów

Aby uzyskać maksymalne wygrane, zaraz po zalogowaniu się na stronie musisz dowiedzieć się, jakie rodzaje vagerów istnieją w kasynie. Zależą one od priorytetu wykonywanych zadań:

 • Zatrzymanie graczy, którzy są zmuszeni do pozostania w sieci do czasu wygrania nagrody pieniężnej.
 • Walka z łowcami bonusów, czyli z tymi, którzy lubią wejść, dostać bonus i natychmiast wyjść, nie zostawiając w kasynie ani grosza.

Typy zakładów są przeznaczone dla różnych grup klientów i mogą to być:

 1. Starterzy. Ustaw na bonusy za rejestrację w kasynie lub za pierwszą wpłatę.
 2. Tymczasowe. Z ograniczeniem czasu obstawiania.
 3. Ranking. W tym momencie aktywni gracze otrzymują punkty, które zwiększają ich ranking i pozwalają zmniejszyć współczynnik obstawiania.
 4. Premia za reanimację. Są to bonusy dla graczy, którzy zmniejszyli swoją aktywność w serwisie. Zachęcają takich klientów do przywrócenia swojego brzmienia.

A jednak rodzaj zakładu może decydować o wymogu wypłaty kwot bonusu:

 • Natychmiast po wniesieniu zakładu. Jest to najbardziej optymalny przypadek.
 • Gdy bonusy są przyznawane za grę, w tym samym czasie, co pierwsza wpłata. W tym przypadku spełnienie wymagań dotyczących zakładów za punkty bonusowe jest również obowiązkowe. Jeśli nie zostaną spełnione warunki zakładu, część bonusowa nie zostanie przyznana.
 • Zakład dotyczy kwoty bonusu i depozytu, jeśli zostały wniesione.

Dlatego przed wpłaceniem pierwszej kwoty należy dokładnie zapoznać się z polityką bonusową danej strony.

Dodatkowe zasady i warunki

W niektórych przypadkach warunki zakładów mogą podlegać dodatkowym ograniczeniom. Są to:

 1. Ograniczenia czasowe dotyczące zakładów. Bonusem można obracać w ograniczonym czasie. Na przykład kilka godzin, dzień lub kilka dni. Następnie jest on anulowany.
 2. Ograniczenie zakładów do maksimum. Aby gracz mógł dłużej pozostać na stronie.
 3. Ograniczenia dotyczące rodzaju gry. W przypadku niektórych gier bonus z zakładami nie ma zastosowania.

Za kontrolę przestrzegania przepisów odpowiada wyłącznie gracz. System nie ingeruje w proces, a jedynie usuwa naruszenia. A jeśli zostały one popełnione, kwota wygranej jest anulowana lub zmniejszona w momencie wypłaty pieniędzy.